LABIE KOKI KONSTRUĒ

Šajā uzņēmuma nozarē apvienojušies dažādu jomu meistari, kuri pēc ilggadējas pieredzes spēj realizēt dažādu sarežģītības pakāpju projektus, sākot ar vienkāršu soliņu izveidošanu un beidzot ar lielu karkasu māju būvniecību un interjera izveidošanu. Protam strādāt ar koku, akmeni un metālu, kā arī realizēt dažādus nestandarta risinājumus.

Šeit apskatāmi šobrīd pieejamie produkti, kuri jau pārbaudīti dažādu ainavas arhitektūras projektu risinājumos. Ja arī Jūs vēlaties iegādāties šos vides iekārtošanas elementus, gaidām Jūs ciemos mūsu galvenajā birojā un ekspozīcijas laukumā, kur var apskatīt un aptaustīt mūsu piedāvājumu.


METĀLA KARKASI

Šie metāla karkasi paredzēti kā stabili, ilgmūžīgi balsti dārza instalāciju iekārtošanai. Lietojot tos komplektā ar cērpamiem krūmiem vai vīteņaugiem iespējams izveidot lapenīti vai vienkārši dārza mājiņu bērniem.


KOKA SOLI - DAUDZSKALDŅI

Mums patīk dot otrās iespējas. It sevišķi tad, ja tie ir koki. Tie bieži vien cieš no pilsētas apstākļiem, noveco, iet bojā un vētrās lūzt. Pēc notikumu vietu sakopšanas mēs nemetam visu ugunskurā vai kamīnā. Koku rūpīgi uzglabājam, nomizojam, sazāģējam un izgrebjam. Katru reizi radām ko jaunu un skaistu.


AKMENS DĀRZA VANNAS

LABO KOKU akmens tēlnieki jau vairāku sezonu garumā pārbaudījuši šo izstrādājumu kvalitāti. Varam droši teikt, ka šie dārza elementi kalpos ilgi atrodoties gan saules karstumā, gan ziemas spalgonī. Mūsu izstrādājumus šobrīd izmanto daudzi ainavu arhitekti, lai iekārtotu skaistu ārtelpas vidi.


BĒRNU ROTAĻU NAMIŅI

Vai kādreiz bērnībā esiet sapņojuši par mājiņu uz vistas kājas vai kokā? Šis namiņš apvieno ļoti daudz rotaļu funkciju. Mazas istabiņas vairākos līmeņos ar slidkalniņu, šupuļkrēsliem un terasītēm. Nonākot šeit arī pieaugušie nonāk atpakaļ bernībā.