Dārzu ierīkošana, Dārzu kopšana

Daudz cilvēku saka tā: „Māja bez dārza, ir kā cilvēks bez dvēseles”. Mēs daļēji viņiem piekrītam. Skaistā un harmoniskā dārzā cilvēks, patiešām, var ātrāk atgūt daudz svarīgās dzīvības enerģijas. Bērniem ir kur rotaļāties, puķēm ziedēt un zvēriem izskrieties. Skaistu dārzu novēlam ikvienam labam cilvēkam.

Īpaši lepojamies ar saviem dārzniekiem – praktiķu komandu, kas, gadiem ejot, uzkrājusi pieredzi visdažādāko dārzu projektu realizācijā. LABO KOKU dārznieki labi prot stādīt, pļaut, rakt un veidot. Ierīkot dobes, zālienu un celiņus. Stādot arī lielus kokus un bruģējot lielus akmeņus, panākt efektu, ka liekas jaunizveidotais dārzs tur bijis un kopts jau ilgus gadus.

DĀRZS VIENĀ DIENĀ

DĀRZNIEKA PAKALPOJUMI
 

AUGU SAGĀDE

Lepojamies ar to, ka varam piemeklēt un sagādāt veselīgus stādus no Latvijas un citām Eiropas valstīm (Polija, Vācija). Mums ir pa spēkam klientiem piegādāt arī ļoti liela izmēra dižstādus.

AUGU STĀDĪŠANA

Gan Latvijā, gan Eiropā, lielus kokus esam mācījušies stādīt jau kādu laiku. Varam arī iestādīt mazus un vidējus, tomēr vislabāk mums patīk stādīt lielus augus.

DĀRZU REKONSTRUKCIJA

Dažreiz dārzu negribas pārtaisīt par 100% un to darīt arī nevajag. Dažreiz pāris lietu nomaiņa vai apstādījumu "uzfrišināšana" un akcentu izveidošana ir efektīvs veids kā atsvaidzināt dārzu.

DĀRZU KOPŠANA

Gadu gaitā esam iepraktizējušies sakopt ļoti dažādus dārzus. Pat tie dārzi, kur citiem darba izbīstas acis un rokas, mums ir pa spēkam.

DĀRZU IERĪKOŠANA

Dārzu ierīkošana var būt aizraujošs pasākums. Īpaši tad, ja to neizvelk divu gadu garumā, bet paveic pāris dienās, jeb nedēļās. Protams, uzraudzīšana un papildināšana var turpināties gadu desmitiem, jo dārzs vienmēr piedāvās jaunas iespējas.